Przewodnicy

Przewodnicy po Wrocławiu

Już od ponad dwudziestu lat, staramy się aby chwile spędzone przez naszych gości we Wrocławiu, były okazją nie tylko do samego poznania miasta ale również czasem relaksu i zabawy.

Na stałe współpracujemy z licznymi biurami podróży, szkołami, stowarzyszeniami i firmami komercyjnymi. Duża część naszych klientów to również osoby prywatne, rodziny lub grupy koleżeńskie. Podczas naszych wycieczek łączymy klasyczne zwiedzanie miasta z licznymi atrakcjami. Organizujemy miejskie gry terenowe, eventy firmowe, lekcje wychowania regionalnego, imprezy integrujące uczniów lub współpracowników. Pomagamy w zorganizowaniu rejsów turystycznych, wynajęciu transportu, znalezieniu noclegów i posiłków. Na życzenie naszych klientów bezpłatnie tworzymy programy imprez turystycznych, których terenem jest nie tylko miasto Wrocław lecz również cały Dolny Śląsk.

Piloci

Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu programów imprez turystycznych napisanych przez zewnętrznych touroperatorów. Gruntowna znajomość Dolnego Śląska pozwala nam sprawnie i atrakcyjnie wywiązywać się z obowiązku opieki nad grupami turystycznymi. Oprócz sztandarowych atrakcji regionu, takich jak wrocławskie ZOO, twierdza w Srebrnej Górze, opactwo w Lubiążu, kościół Pokoju w Świdnicy, zamek Książ, jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, znamy i potrafimy atrakcyjnie zaprezentować ukryte skarby naszej ziemi.